Лаптоп, MSI Katana 15 HX B14WEK, i7-14650HX (16C/24T 8P+8E up to 5.2 GHz), NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB GDDR7 440 AI TOPS, 15.6″ QHD (2560×1440) 165Hz, IPS-Level, 16GB DDR5 2×8 5600MHz, 1TB SSD Gen4x4, Intel WiFi 6E, BT5.3, 4 Zone RGB Kbd, NO OS, 2.4kg
1511.95 € / 2957.12 лв.
| Серия | Katana |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-14650HX 2.20 GHz, 30 MB cache |
| Чипсет | Intel HM770 |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове | Max 96GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch | 15.6″ (39.62 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 2560×1440 |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2x 2W Speaker |
| Мрежа | Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8111H-CG |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0), 3 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD type (30fps@720p) |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0 |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 4-Cell 75 Whrs, 240W Adaptor |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 26.2 x 2.6 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.40 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









