Лаптоп, MSI Prestige 14 AI+ Evo C2VMG, Intel Core Ultra 9 288V (8C/8T, Up to 5.1 GHz 12MB), 14″ 16:10 2.8K (2880×1800) OLED, 120Hz, Intel Arc Graphics 140V 2.05 GHz, 120 TOPS, 32GB LPDDR5x-8533, 1TB PCIe Gen4x4 SSD, Intel Killer Wi-Fi 7, BT v5.4, Windows 11 Home
2041.87 € / 3993.55 лв.
| Серия | Prestige |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 288V 3.30 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Памет, GB | 32GB 8533MHz onboard |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2-2280 PCIe GEN4x4 NVMe |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm) |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | OLED |
| Дисплей, резолюция | 2880×1800 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2x 2W, Hi-Res Audio Ready, DTS Audio Processing |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Intel Killer Wi-Fi 7 BE1750 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 2 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 2 Thunderbolt 4 (DisplayPort/ Power Delivery 3.0), 1 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR 5MP type(30fps@1944p) |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-Cell, 90 Whrs |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 24.7 x 1.9 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.70 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









