Лаптоп, MSI Thin A15 B7VE, AMD Ryzen 7 7735HS (8C/16T, up to 4.75GHz, 16MB L3), 15.6″ FHD (1920×1080) 144Hz, IPS-Level, RTX 4050 6GB GDDR6 194 AI TOPS, 16GB DDR5 2×8 4800MHz, 512GB SSD Gen4x4, WiFI 6E, BT5.3, Single Backlit Keyboard (Blue), NO OS, 1.86kg
1097.77 € / 2147.05 лв.
| Серия | Thin |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7735HS 3.20 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Памет, GB | 16GB 4800MHz (2ь8GB) |
| Памет, слотове | Max 64GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch | 15.6″ (39.62 cm), 250nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2x 2W Speaker, Hi-Res Audio Ready, DTS Audio Processing |
| Мрежа | Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8111H-VB-CG |
| Безжична мрежа | AMD RZ616 Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0), 3 Type-A USB3.2 Gen1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Mic-in, 1 Headphone-out |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD type (30fps@720p) |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Kensington Lock |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 3-Cell 52.4 Whrs, 120W Adaptor |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.4 x 2.2 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.86 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










