Лаптоп, MSI Vector 16 HX AI A2XWHG, Intel Core Ultra 7 255HX (20C/20T, up to 5.2GHz, 30MB), NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB GDDR7 992 AI TOPS, 16″ QHD+(2560×1600), 240Hz, IPS-level, 16GB DDR5 6400, 1TB PCIe Gen4x4 SSD, Wi-Fi 6E, BT 5.4, 24 Zone RGB Kbd, NO OS, 2
2042.17 € / 3994.14 лв.
| Серия | Vector |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255HX 1.80 GHz, 30 MB cache |
| Чипсет | Intel HM870 |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове | Max 96GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe Gen4x4 |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 500 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 2560×1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Видео карта, GB | 12GB GDDR7 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Speaker 2x 2W, Array Microphone, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready |
| Мрежа | 2.5 Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8125BG-CG |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4), 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen5) Compatible |
| USB порт | 2 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 5 (DisplayPort/ Power Delivery 3.1) |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | SD Express |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR, 3D Noise Reduction+ (3DNR+) |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Kensington Lock |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 4-Cell, 90 Whrs, 5845 Mah, 330W adapter, Battery Unit Weight 367.8g |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.7 x 28.4 x 2.9 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.70 kg |
| Други | Killer Control Center, Nvidia App, Nahimic 3, MSI App Player, Mystic Light, Crosshair |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










