Машинка за подстригване, Beurer PP 110 Fluffy Professional grooming for dogs and cats;individually adjustable cutting lengths and extra-long battery life;Quiet motor;Wide stainless steel blade
76.99 € / 150.58 лв.
ТИХА, МОЩНА И ПРЕЦИЗНА МАШИНКА ЗА ПОДСТРИГВАНЕ НА КОЗИНА
Beurer PP 110 е машинка за подстригване, която позволява прецизно и лесно оформяне на козината на кучета и котки – дори при гъста и заплетена козина. Тихият мотор (<55 dB) осигурява спокойна и безстресова грижа, а широкото острие от неръждаема стоманена и мощният двигател гарантират бързо и ефективно подстригване. С 4 гребеновидни приставки за различна дължина на косъма (6, 13, 19 и 25 мм) и 4-степенна прецизна настройка (0.6, 1.2, 1.8, 2.4 мм) машинката се адаптира към всеки тип козина. Острието се сваля и измива лесно, а мощната литиево-йонна батерия осигурява до 4 часа работа с едно зареждане от 3 часа. Може да се използва както безжично, така и включена в електрическата мрежа. В комплекта са включени ножици, гребен, практична торбичка за съхранение, масло за смазване и четчица за почистване - всичко необходимо за лесно и удобно подстригване у дома.
| Приставка за брада | – |
|---|---|
| Материал на ножчетата | Stainless steel |
| Гребени | 4 comb attachments: 6, 13, 19, 25 mm |
| Дължина на подстригване, mm | 0.6, 1.2, 1.8, 2.4 mm |
| Работа на батерия | Powerful lithium-ion battery |
| Време за зареждане | 3 h charging time |
| Време за работа на батерия | 4 h operating time |
| Работа под течаща вода | – |
| LCD дисплей | – |
| Степени на рязане | 4-level precision adjustment: 0.6, 1.2, 1.8, 2.4 mm |
| Цвят | White |
| Други | 55 dB, Storage bag, Scissors and comb, Cleaning oil and cleaning brush |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











