Месомелачка, Bosch MFWS420W, Meat mincer – MultiPower 1900 W, Planetary gearbox, 2,5 kg/min, kebbe attachment, sausage attachment, reverse function, White
118.00 € / 230.79 лв.
МАЛКА ПО РАЗМЕР, ПРЕЦИЗНА В ЕЖЕДНЕВНАТА РАБОТА
Проектирана за максимално удобство при употреба благодарение на интуитивното копче за управление, интелигентните решения за съхранение, удобното почистване и мощния мотор за перфектни резултати при смилане и др. Безпроблемна настройка на скоростта благодарение на уникалния бутон за управление. Дисковете и кабелът се съхраняват удобно във вграденото отделение за съхранение, за да можете лесно да приберете уреда. Дисковете и кабелът се съхраняват удобно във вграденото отделение за съхранение, за да можете лесно да приберете уреда. Дисковете и кабелът се съхраняват удобно във вграденото отделение за съхранение, за да можете лесно да приберете уреда. Планетарна предавателна кутия: здравина и стабилност за висока производителност. Съединителят, камерата, ножът и мелещите части са изработени от устойчив метал. Още повече аксесоари: отвъд подготовката на месото
| Мощност, W | 1900 W |
|---|---|
| Максимална производителност, kg/min | 2.5 kg/min |
| Брой решетки | 2 |
| Размер на отвора на решетката, mm | 3 / 8 mm |
| Приставка за наденица | yes |
| Приставка за доматен сок | – |
| Приставки за зеленчуци | yes |
| Функция обратно въртене | yes |
| Отделение за съхранение на кабела | yes |
| Възможност за миене в съдомиялна машина | yes |
| Материал | Plastic |
| Цвят | White |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











