Монитор, Dell P2725H, 27″ Full HD LED, IPS Anti-Glare, 5ms, 100 Hz, 1500:1, 300 cd/m2, 1920×1080, 99% sRGB, USB-C, 4xUSB 3.2, HDMI, Display Port, VGA, Height Adjustable, Pivot, Swivel, Tilt, Black
219.00 € / 428.33 лв.
ЦЕЛОДНЕВНА ПРОДУКТИВНОСТ НА ЕДНО НОВО НИВО
Dell P2725H е 27-инчов монитор, който ви помага да се справите с всяка ваша задача по продуктивен, лесен и бърз начин. Този монитор е идеалният избор за всеки потребител, който иска да се наслади на висококачествени изображения в продължение на часове без да компрометира здравето на очите ви. Голямото му разнообразие от портове ви гарантира, че всички ваши аксесоари ще бъдат свързани безпроблемно. Този монитор ви гарантира постоянни, живи цветове в широки ъгли на видимост, активирани от технологията In-Plane Switching (IPS). Неговата картина винаги ще бъде с безпогрешно точни и ярки цветове, благодарение на широкия му ъгъл на гледане и широкото цветово покритие с до 16,7 милиона цвята от 99% sRGB. Този монитор намалява вредната отделена синя светлина до ?35%, така че да се насладите на максимален комфорт през целия ден, без да жертвате качеството на цветовете пред вас. Той разполага със 100Hz честота на опресняване, която ви осигурява по-малко трептене, по-безпроблемно превъртане и по-плавно движение. Dell P2725H разполага с IPS технология, която ви гарантира перфектна видимост, независимо от ъгъла под който гледате монитора и заобикалящата ви светлина. Ултра тънките му рамки ви позволяват да работите на няколко монитора едновременно без да се разсейвате и да губите фокуса си. Този монитор е създаден с мисъл за природата и ви помага да намалите енергията, която консумирате, благодарение на функцията PowerNap, която ви помага да намалите потреблението си на енергия с до 14,8%. Може да променяте височината, наклона, завъртането и ъгъла на този монитор, като по този начин имате пълен контрол над положението на екрана и винаги ще работите по най-удобния за вас начин.
| Размер на екрана, inch | 27″ (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | VGA |
| USB-C | 1 USB 3.2 Gen1 Type-C |
| USB хъб | 3 USB 3.2 Gen1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen1 Type-B |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Стандарти | ENERGY STAR, EPEAT, TCO, RoHS |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 16 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.1 x 19.2 x 53.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











