Монитор, Dell U4025QW, 39.7″ 5K UtraSharp Curved WUHD (5120×2160), AG, IPS, 21:9, 5ms, 1000:1, 600 cd/m2, DCI-P3 99%, HDMI, DP, HDR600, USB Hub, Thunderbolt 4/USB-C, USB 3.2, RJ45, Speacers, PbP, Height Adjustable, Swivel, Tilt, Black
1999.00 € / 3909.70 лв.
| Размер на екрана, inch | 39.7″ (100.84 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 2500R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 5120×2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1815 x 0.1815 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Яркост, cd/m2 | 600cd/m2 |
| Статичен контраст | 2 000:1 |
| Динамичен контраст | 2 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | – |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 9W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | 1 Thunderbolt 4 (15 W) for daisy chaining (Video + Data) |
| VGA | – |
| USB-C | 1 USB Type-C (data only), 2 USB Type-C |
| USB хъб | 4 USB Type-A 3.2 Gen 2, 1 USB Type-A with BC1.2 power charging |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | -30°/+30° |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Стандарти | ENERGY STAR, RoHS, BFR-free, TCO Certified Edge |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 40 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 94.6 x 25.2 x 47.2 cm |
| Цвят | Black/Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











