Монитор, LG 39GX90SA-W, 39″, OLED UltraGear 21:9 Curved Smart, IPS 0.03 ms, WQHD (3440×1440), 240Hz, HDR 10, 1500000:1, 250 cd/m2, DCI-P3 98.5%, USB 3.0, VRR, Free-sync, G-Sync, USB-C, PD 65W, HDMI, DP, PBP, Speakers, LG Switch, Height, Swivel, Tilt, White
1539.00 € / 3010.02 лв.
ПО-КОНТРАСТНИ ГЕРОИ, ПОДОБРЕН РЕАЛИЗЪМ
Представяме ви 39-инчовия интелигентен геймърски монитор с webOS и LG AI, с който можете да се отпуснете по време на почивките на играта с множество опции за стрийминг. Освен това имате достъп до динамични облачни игри без отделен компютър или конзола, като всичко това лесно се контролира с дистанционното за допълнително удобство. С AI Picture, мониторът предоставя реалистични визуални ефекти на играта, които подчертават лица и тела, намаляват шума и добавят дълбочина. Всеки детайл, от фините мимики до движенията на врага, е лесен за улавяне, осигурявайки фокусиран екран за пълно потапяне в игри или стрийминг. Наслаждавайте се на визуалните изображения така, както трябва да бъдат видяни, с Dynamic Tone Mapping, която регулира яркостта и контраста за оптимални детайли и реализъм. Филмите и игрите оживяват с богато потапяне и постоянно качество в цялото съдържание. Изберете изображение, което харесвате, и AI Personalized Picture Wizard ще намери идеалното ви съвпадение от 85 милиона избора, и ще го запази във вашия профил. Пригответе се да подобрите вашето игрово и видео изживяване с образ, който е уникален за вас. Разпознава вашето пространство и доставя перфектно настроено аудио чрез симулирани 9.1-канала, определяйки местата на звука за тактическо предимство без необходимост от допълнителни високоговорители или слушалки. Освен това, той разграничава гласа на играча от околния звук, като регулира нивата и яснотата на гласа, за да ви държи фокусирани върху вашата игра. 39-инчовият WQHD (3440×1440) дисплей предлага 34% по-широка видимост от стандартните 16:9 екрани, осигурявайки остри и ясни визуални ефекти на целия обширен дисплей. Този WQHD OLED представя смело по-тъмни сенки, по-ярки светлини и ярки цветове за геймплей във всякаква среда. Вече няма да имате усещането за „рибешко око“, за да разгледате с един поглед двете страни на дисплея със съотношение 32:9. Извитият OLED монитор с формат 21:9 осигурява поглъщащо и завладяващо изживяване както за игри, така и за различно развлекателно съдържание, благодарение на балансираното си и оптимизирано съотношение на страните. Потопете се в извивката 800R, проектирана да съответства на естествената гледка, поставяйки ви в основата на нейната извивка. Потопете се в ярките графики без изкривявания, докато изследвате вселената на игрите. Насладете се на несравнима дълбочина и жив реализъм с VESA DisplayHDR true black 400, което осигурява детайлно изразяване на черното дори в най-тъмните сцени. С контрастно съотношение от 1,5M, DCI-P3 98.5% (станд.) цветова гама се гарантира, че цветовете се показват с реалистични детайли, точно както са замислени първоначално.
| Размер на екрана, inch | 39″ (99.1 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 800R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | OLED |
| Тип на матрицата | OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 3440×1440 |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | USB Type-C (Power 65W) |
| USB хъб | 2 USB |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | Swivel |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | Height Adjust |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 40 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 88.7 x 32.2 x 60.5 cm |
| Цвят | White |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











