Монитор, LG 45GX900A-B, 44.5″ UltraGear OLED curved 21:9, 0.03ms, 240Hz, DWQHD (3440×1440), 275 cd/m2, 1500000:1, DCI-P3 98.5%, HDR 10. NVIDIA G-Sync, AMD FreeSYnc, VRR, USB Type-C, PD 65W, HDR 400, HDMI, DisplayPort, Speacer, DTS, PIP, PBP, Tilt, Height, Swivel
1636.99 € / 3201.67 лв.
УЛТРАШИРОК ИЗГЛЕД С НАСИТЕНО ЧЕРЕН OLED
45-инчовият WQHD (3440×1440) дисплей предлага 34% по-широка видимост от стандартните 16:9 екрани, осигурявайки остри и ясни визуални ефекти на целия обширен дисплей. Този WQHD OLED представя смело по-тъмни сенки, по-ярки светлини и ярки цветове за игра във всякаква среда. Насладете се на зашеметяваща визуализация с LG WOLED. Създаден въз основа на водещата LG OLED и с технология Micro Lens Array+ (MLA+), той осигурява до 37,5% по-ярка SDR, като оптимизира светлинната ефективност и намалява загубите. Стандартна осветеност – 275 нита (APL 100%), пикова яркост – 1300 нита (APL 1,5%) реални цветове. Извитият OLED монитор с формат 21:9 осигурява поглъщащо и завладяващо изживяване както за игри, така и за различно развлекателно съдържание, благодарение на балансираното си и оптимизирано съотношение на страните. Потопете се в извивката 800R за последователно FOV (зрително поле) на бюро, проектирано така, че да съответства на естествената гледка, поставяйки ви в основата на нейната извивка. С постоянен 90-градусов зрителен ъгъл по целия екран, се осигуряват живи графики без изкривявания, докато изследвате вселената на игрите. С антирефлекторно покритие, усъвършенстваните технологии за комфорт на очите на LG WOLED намаляват до минимум досадните отражения и поддържат комфорта на очите ви, като осигуряват кристално чиста игра с постоянна видимост. С UL сертификати в ключови области – ограничаване на вредното излагане на синя светлина и предотвратяване на разсейването от трептящи светлини – тези технологии спомагат за визуалния комфорт и допринасят за по-гладко игрово преживяване, независимо дали играете в ярко осветени помещения или в стаи с LED осветление. За бърза реакция от 0.03ms (GtG) и бърза честота на опресняване от 240Hz, намалявайки фантомните образи за кристално чисти, плавни визуализации. Гмурнете се в по-завладяващ геймплей с всеки кадър Свържете лаптопа си с монитора с USB-C кабел за захранване до 65 W, което елиминира нуждата от отделен адаптер. Насладете се на WQHD резолюция и честота на опресняване 240 Hz чрез DP 1.4 или HDMI 2.1, което гарантира, че игрите ви ще продължат без прекъсване. Мониторът е сертифициран с ClearMR 13000, надхвърлящ тестовете на VESA с Clear Motion Ratio над 12500. Той улавя фините размазвания, които се появяват по краищата на движещите се обекти, и показва бързите движения с фини детайли. Мониторите LG UltraGear осигуряват плавен и адаптивен геймплей както за компютър, така и за конзола, независимо дали се впускате в динамичен екшън или изследвате огромни отворени светове. С наличието на поддръжка на HDMI 2.1 те предлагат гъвкава съвместимост – от клавиатура и мишка до джойстик – както и плавно движение, ниска латентност и ярки детайли за оптимизирано гейминг изживяване в различни жанрове и платформи. Насладете се на игри с безпроблемен гласов чат чрез 4-полюсния изход за слушалки. Потопете се напълно във виртуалния 3D звук, задвижван от DTS Headphone:X, докато вградените 7W x 2 високоговорители с технология Depth-Sound осигуряват мощно и динамично аудио изживяване.LG Switch оптимизира вашия монитор както за игри, така и за ежедневието. Персонализирайте без усилие качество и яркост на изображението, след което незабавно приложете настройките си с дефиниран от потребителя клавиш. Можете да разделите дисплея на 11 области и бързо да стартирате вашата платформа за видео разговори, което го прави още по-удобен.Чрез On-Screen Display можете да регулирате яркостта на OLED и да активирате настройките за защита, за да предотвратите появата на вторични изображения или прегаряне, което ви позволява да се наслаждавате на превъзходно качество на OLED картината за по-дълго време. Освен това геймърите могат лесно да персонализират настройките си за игри за оптимална производителност.
| Размер на екрана, inch | 44.5″ (113.03 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 800R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | OLED |
| Тип на матрицата | OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 3440×1440 |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 275cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync Premium Pro/G-SYNC Compatible |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | – |
| USB хъб | – |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | Swivel |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | Height Adjust |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 41 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 99.2 x 33.8 x 54.1 (66.1) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











