Монитор, LG 49U950A-W, 49″ 32:9 Curved UltraWide Dual QHD 5K 5120×1440 NANO IPS 1ms MBR, 144 Hz, 5ms, 400 cd/m2, 1000:1, HDR400, DCI-P3 98%, USB Type-C, PD 90W, FreeSync, G-SYNC, PIP, 2 PBP, HDMI, DisplayPort, Speacer 2ch 10W, Tilt, Height, Swivel, Tiltan
1504.80 € / 2943.13 лв.
| Размер на екрана, inch | 49″ (124.46 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 3800R |
| Широкоекранен | 32:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 5120×1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms (GtG) |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync Premium/G-SYNC Compatible |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 10W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | USB-C 90W |
| USB хъб | 2 USB 3.0, USB 2.0 |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | Swivel |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | Height Adjust |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 45 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 121.5 x 26.0 x 59.8 cm |
| Цвят | Titan |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR10. Flicker Safe, Black Stabilizer, PIP, 2 PBP, Crosshair; Headphone out |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











