Мултимедиен проектор, Acer Projector H6518STi, DLP, Short Throw, 1080p (1920×1080), 3,500 ANSI Lumens, 10000:1, 3D ready, Wireless dongle included, 2xHDMI, VGA in, Audio in/out, DC Out (5V/1A,USB Type A), RS232, Speaker 3W, White
765.37 € / 1496.93 лв.
НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ЛЮБИМИТЕ СИ ФИЛМИ И СПОРТНИ ПРЕДАВАНИЯ НА ГОЛЯМ ЕКРАН
Acer H6518STi е идеалният мултимедиен проектор за любителите на домашното кино. Той ви осигурява първокачествена картина с ярки и ясни цветове, благодарение на високата си 1080p (1920×1080) резолюция. Освен това той разполага с контрастно съотношение 10,000:1, 3,500 лумена яркост и вграден 3W високоговорител, които ви гарантират, че всеки филм, който гледате ще бъде истинско кино изживяване. Този проектор ви осигурява картина с невероятните 100 инча размер в диагонал дори на разстояние от само 1.1 метър от екрана. По този начин може да сте сигурни, че получавате невероятно ярка и чиста картина, дори ако не разполагате с много място у дома. Acer H6518STi е перфектният избор за любителите на футбола, тъй като разполага със специален футболен режим на работа, който увеличава яркостта, наситеността и остротата на цветовата гама в ярките сцени. Така всеки мач, който гледате ще бъде истинско и реално спортно изживяване. Освен това при сдвояване с безжичния Acer донгъл може да използвате проектора и безжично като използвате вашия смартфон, лаптоп и дори настолен компютър. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://www.acer.com/ac/en/US/content/acer-projection-calculator
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 500 ANSI Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 45″ ~ 303″ (115cm ~ 770cm) |
| Поддържане на формати | 16:9 (Native), 4:3 (Supported) |
| Звук | 3W |
| Шум при работа, dB | 36 dBA (Normal), 27 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Късофокусен | 0.5 (91″@1m) |
| Опция за безжично прожектиране | Wireless dongle included |
| Входове | VGA In, Composite Video, PC Audio, USB, RS232 |
| Изходи | VGA out, PC Audio |
| HDMI | HDMI |
| Лампа, W | 245W |
| Лампа живот, h | 5,000 Hours (Standard) / 10,000 Hours (ECO) / 15,000 Hours (ExtremeEco) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 25.5 x 10.0 |
| Тегло, kg | 2.95 kg |
| Цвят | White |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








