Мултимедиен проектор, Acer Projector P1557, DLP, Full HD (1920×1080), 4800 ANSI Lumens, 16,000:1, 2 HDMI, Dynamic Black, 1.3X Zoom, PC Audio Out, DC Out (5V/1.5A, USB-A), RS232, Speaker 3W, Bluelight Shield, 2.4 kg, Bag, 3Y, White+Natec Warbler 2, Wireless Presenter
627.52 € / 1227.32 лв.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 800 ANSI Lumens (Standard), 3 840 ANSI Lumens (ECO) |
| Контраст | 16 000:1 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 30″ ~ 300″ (76 cm – 762 cm) |
| Поддържане на формати | 16:9 (Native), 4:3 (Supported) |
| Звук | 3W Speaker x 1 |
| Шум при работа, dB | 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.3x |
| Късофокусен | Throw Ratio: 1.15 ~ 1.5 (100″@2.55m) |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | 1 USB (Type A), share output port, 1 RS232 (D-sub) |
| Изходи | 1 C Audio (3.5mm mini jack), 1 DC Out (5V/1.5A, USB Type A) |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа, W | Lamp Philips 240W |
| Лампа живот, h | 4,000 Hours (Standard), 10,000 Hours (ECO), 20,000 Hours (EcoPro) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.0 x 22.0 x 10.8 cm |
| Тегло, kg | 2.40 kg |
| Цвят | White |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.





