Мултимедиен проектор, Acer Projector P1558i, DLP, Full HD (1920×1080), 5200 ANSI Lumens, 14,000:1 Dynamic Black, 1.3X Zoom, Wireless dongle included, 2x HDMI (1.4b), DC Out (5V/1.5A, USB-A), RS232, Speaker 10W, Bluelight Shield, 2.8 kg, Bag, 3Y, White
663.26 € / 1297.22 лв.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5,200 (standard), 4,160 (ECO) ANSI Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Поддържане на формати | 16:9 (native) / 4:3 (supported) |
| Звук | 1x 10W |
| Шум при работа, dB | 32 (standard), 27 (eco) dBA |
| Коефициент на увеличение | 1:1.3x / 2x |
| Късофокусен | no (Projection distance 1.00 ~ 8.00 m) |
| Опция за безжично прожектиране | Wireless adapter (UWA5) |
| Входове | Audio in (3.5mm) |
| Изходи | RS232, USB Type A 2x (1x In for wireless adapter, 1x DC Out 5V)), Audio out (3.5 mm) |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа, W | 240 watt UHP |
| Лампа живот, h | 5,000 Hours (Standard) / 10,000 Hours (ECO) / 15,000 Hours (ExtremeEco) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 23.6 x 11.3 cm |
| Тегло, kg | 2.8 kg |
| Цвят | White |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









