Мултимедиен проектор, Acer Projector PD1520s, DLP Portable, FHD (1920×1080), 1200 ANSI Lum (4000 LED Lum), 5000:1, LED Light Source, Smart PJ, Auto Focus, 4-Cor. Adj., HDMI 2.1, USB- A, BT Wireless Audio (V5.0, In/Out), Speaker 8W, LED life up to 30,000h, 1.32 kg, 3Y, White
510.08 € / 997.63 лв.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 1,200 (standard), 960 (eco) ANSI Lumens; 4,000 LED Lumens |
| Контраст | 5000:1 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 37″ ~ 120″ (95.0 cm ~ 305cm) |
| Поддържане на формати | 16:9 (native) / 4:3 (supported) |
| Звук | 1x 8W |
| Шум при работа, dB | 22 dBA (eco) |
| Коефициент на увеличение | 1x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.2) |
| Опция за безжично прожектиране | Wireless Projection |
| Изходи | 2x USB (Type A 2.0), share output port, Audio out (3.5 mm) |
| HDMI | HDMI |
| Лампа, W | 110 Watts (Standard), 60 Watts (ECO), <0.5 Watts (Standby |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 26.0 x 10.7 x 24.7 cm |
| Тегло, kg | 1.32 kg |
| Цвят | White |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









