Мултимедиен проектор, Acer Projector PD1520Us, DLP, Portable Ultra Short Throw, FHD (1920×1080), 500 ANSI Lum(2000 LED Lum), 1x, 10,000:1, Smart PJ, Auto Focus, HDMI, USB, Audio, Speakers 2x3W, LED life up to 30,000h, 730 g, 3Y, White+Natec Warbler 2, Wireless Presenter
637.73 € / 1247.29 лв.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 500 (standard), 400 (eco), ANSI Lumens, 2,000 LED Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 30″ ~ 100″ (83.3 cm ~ 278cm) |
| Поддържане на формати | 16:9 (native) / 4:3 (supported) |
| Звук | 2x 3W speaker (Bluetooth Wireless Audio (V 5.0, BT out)) |
| Коефициент на увеличение | 1.0 |
| Късофокусен | Ultra short-throw ratio 0.038 m ~ 0.44 m |
| Опция за безжично прожектиране | IR remote control |
| Входове | HDMI with HDCP |
| Изходи | 2x USB (Type A 2.0), share output port |
| HDMI | HDMI |
| Лампа, W | 70 Watts (standard), 40 Watts (eco), <0.5 Watts (standby) |
| Лампа живот, h | 20,000 (standard), 30,000 (eco) hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 19.0 x 6.7 x 9.4 cm |
| Тегло, kg | 0.73 kg |
| Цвят | White |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









