Мултимедиен проектор, Acer Projector S1387, DLP, Short Throw, WXGA (1280×800), 4000 ANSI Lumens, 20,000:1 Dynamic Black, HDMI 3D Ready, 2? HDMI (1.4b), DC Out (5V/1A, USB-A), RS232, Speaker 16W, Bluelight Shield, 3.1 kg, 3Y, White
561.14 € / 1097.49 лв.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 000 (standard & WUXGA), 3 200 (eco) ANSI lumens |
| Контраст | 20 000:1 |
| Разд. способност | 1280×800 |
| Размер на екрана, inch | Projection size (diagonal) 0.91 ~ 7.62 m |
| Поддържане на формати | 16:10 (native) / 4:3 & 16:9 (supported) |
| Звук | 1x 16 watt |
| Шум при работа, dB | 27 dBA (eco) |
| Коефициент на увеличение | 1:1.0x / 2x |
| Късофокусен | Throw ratio 0.52:1 |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | 1 VGA analog D-Sub, 1 Composite Video RCA, 1 Audio in (3.5mm) |
| Изходи | 1 USB Type A DC Out 5V, 1 Audio out (3.5 mm), 1 D-Sub Out (for Monitor Loop Through) |
| HDMI | 2 HDMI 1.4b |
| Лампа, W | 240 watt Osram UHP |
| Лампа живот, h | 5 000 (standard), 10 000 (eco), 15 000 (ExtremeEco) hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 23.6 x 11.4 cm |
| Тегло, kg | 3.1 kg |
| Цвят | White |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









