Мултимедиен проектор, Acer Projector X1128H, DLP, SVGA (800×600), 4800Lm, 20 000:1, 3D ready, 40 degree Auto keystone, ACpower on, HDMI, VGA, RCA, USB(Type A, 5V/1.5A), Audio in, 1x3W, 2.7kg, Black
331.20 € / 647.77 лв.
ПРОЖЕКТИРАЙТЕ ЯСНА КАРТИНА
Прожектирайте ясна картина с проектора X1128H. С яркост до 4500 лумена получавате ярки и ясни изображения дори в силно осветени средноголеми помещения. Реалистичните цветове са възможни благодарение на технологиите Acer LumiSense, ColorBoost3D и Color Safe II, докато Acer BlueLightShield предпазва очите ви.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 800 ANSI Lumens |
| Контраст | 20 000:1 |
| Разд. способност | 800×600 |
| Размер на екрана, inch | 23″ ~ 300″ (58cm ~ 762cm) |
| Поддържане на формати | 4:3 (Native), 16:9 (Supported) |
| Звук | 3W Mono |
| Шум при работа, dB | 32 dBA (Standard), 24 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Късофокусен | – |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | VGA, PC Audio, Composite Video |
| Изходи | PC Audio, VGA, RS232, USB (Type A) |
| HDMI | HDMI |
| Лампа, W | 220W |
| Лампа живот, h | 6,000 Hours (Standard) / 10,000 Hours (ECO) / 15,000 Hours (ExtremeEco) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 24.0 x 11.4 |
| Тегло, kg | 2.7 kg |
| Цвят | Black |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









