Мултимедиен проектор, Acer Projector X139, DLP, WXGA (1280×800), 5000 ANSI Lum, 20 000:1, 1.3x, 3D ready, VGA in/out, 2xHDMI, RCA, Audio in/out, USB type A (5V/1A), RS232, Lamp life up to 15000h, Auto Keystone, Speaker 1x3W, 2.8kg, Black
392.64 € / 767.94 лв.
| Технология | DLP 3D Ready & HDMI 3D, DLP Chip 0.65″ BrilliantColor, DarkChip 3 DMD |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5 000 (Standard), 4 000 (Eco) ANSI Lumens |
| Контраст | 20 000:1 |
| Разд. способност | 1280×800 |
| Размер на екрана, inch | 0.75 ~ 7.62 m |
| Поддържане на формати | 16:10 (native) / 4:3 & 16:9 (supported) |
| Звук | 3Wx1 |
| Шум при работа, dB | 32 (standard), 27 (eco) dBA |
| Коефициент на увеличение | 1:1.1x / 2x |
| Късофокусен | – |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | 1 VGA analog D-Sub, 1 Component (3 RCA), 1 Audio in (3.5mm), 1 RS232 |
| Изходи | 1 USB Type A DC Out (5V), 1 Audio out (3.5 mm), 1 D-Sub Out (for Monitor Loop Through) |
| HDMI | 1 HDMI 1.4a |
| Лампа живот, h | 5,000 (standard), 10,000 (eco), 15,000 (ExtremeEco) hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 24.0 x 11.4 cm |
| Тегло, kg | 2.8 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Acer LumiSense, Automatic Keystone Correction, Wall Color Compensation, Bluelight Shield, Original 24p, Acer Color Safe II, Acer ColorBoost 3D |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









