Мултимедиен проектор, Acer Projector X1526, DLP, 1080p (1920×1080), 4000 ANSI Lm, 13 000:1, 3D ready, 2xHDMI, USB (Type A)x 1, RCA, RS232, PC Audio (3.5mm mini jack) x 1, DC Out (5V/1A), Lamp life up to 20 000h, Auto keystone, Speaker 1x3W, 2.4kg, White
510.00 € / 997.47 лв.
| Технология | DLP 3D Ready & HDMI 3D, DLP Chip 0.47“, Version 0.65″ |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 13 000:1 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 0.69 ~ 7.62 m |
| Поддържане на формати | 16:9 (native) / 4:3 (supported) |
| Звук | 3Wx1 |
| Шум при работа, dB | 33 (standard), 29 (eco) dB |
| Коефициент на увеличение | 1:1.1x / 2x |
| Късофокусен | – |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | 1 RS232 |
| Изходи | 1 USB Type A DC Out 5V, 1 Audio out (3.5 mm) |
| HDMI | 2 HDMI with HDCP (1.4a) |
| Лампа, W | UHP Philips 203W |
| Лампа живот, h | 5,000 (Standard); 10,000 (Eco); 20,000 (EcoPro) hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.0 x 22.0 x 10.5 cm |
| Тегло, kg | 2.4 kg |
| Цвят | White |
| Други | Acer LumiSense, Bluelight Shield, Acer Color Safe II, Acer ColorBoost 3D, Automatic Keystone Correction, Auto Ceiling Mount Correction |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









