Мултимедиен проектор, Acer Projector X1529HK, DLP, FHD (1920×1080), 4800 ANSI Lm, 10000:1, 3D, Auto Keystone, 24/7 operation, Low input lag, AC power on, 2xHDMI, RS232, USB(Type A, 5V/1.5A), Audio in/out, 1x3W, 2.88Kg, White
571.34 € / 1117.44 лв.
ИДЕАЛЕН ПРОЕКТОР ЗА ГЛЕДАНЕ НА ФИЛМИ И ЗА ПРЕЗЕНТИРАНЕ НА РАБОТА
Acer X1529H е висококачествен проектор, който е идеален за гледане на филми и за презентиране на работа. Той ви осигурява ясна и ярка картина с отлично качество и превъзходни цветове. Технологията BlueLightShield защитава очите ви от вредната синя светлина като оптимизира нивата на синя светлина посредством множество филтри. Освен това проекторът разполага и с технологията LumiSense, която анализира проектираните изображения кадър по кадър и ги променя, така че видимостта им да е на оптимално високо ниво. Така всички тъмни сцени имат кристална чистота без загуба на детайли. В допълнение ColorSafe II предотвратява влошаването на различни цветови нюанси при продължителна употреба на проектора, а технологията ColorBoost3D ви осигурява ненадминати по реалност цветове. Acer X1529H има FHD (1920×1080) резолюция, контрастно съотношение 10,000:1, 4,500 ANSI лумена яркост и вграден 3W високоговорител. Високата му резолюция ви осигурява картина с превъзходно качество и повече детайли. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://www.acer.com/ac/en/US/content/acer-projection-calculator
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 800 ANSI Lumens (Standard), 3 600 ANSI Lumens (ECO) (Compliant with ISO 21118 standard) |
| Контраст | 10 000:1 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 27″ ~ 300″ (69cm ~ 762cm) |
| Поддържане на формати | 16:9 (Native), 4:3 (Supported) |
| Звук | 3W |
| Шум при работа, dB | 35 dBA (Standard), 29 dBA (ECO), 29 dBA (EcoPro) |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio 1.50 – 1.65 (62″@2m)) |
| Опция за безжично прожектиране | Optional (WirelessCAST, WirelessMirror) |
| Входове | PC Audio (Stereo mini jack), USB A ((5V/1.5A, USB Type A), RS232 |
| Изходи | PC Audio (Stereo mini jack), DC Out (5V/1.5A, USB Type A) |
| HDMI | 2 HDMI1.4a (Video, Audio, HDCP1.4) |
| Лампа, W | 245W |
| Лампа живот, h | 4,000 Hours (Standard) / 10,000 Hours (ECO) / 20,000 Hours (EcoPro) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.2 x 22.5 x 9.1 |
| Тегло, kg | 2.88 kg |
| Цвят | White |
| Други | Keystone Correction: +/-40° (Vertical, Manual & Auto); Acer LumiSense smart detection, ColorBoost3D brings true-to-life color, ColorSafe II prevents color decay, BlueLight Shield |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











