Мултимедиен проектор, BenQ LH550 DLP, FHD 1080P, 2600 ANSI lumens 1.1X, HDMIx2, USB-A, SmartEco; T/R: 1.49-1.64, Contrast Ratio (FOFO) 15,000:1, Display Color 30-bit (1.07 billion colors) Light Source LED, Audio out x1, 10W speaker, Light Source Life ECO 30000 hrs, White
922.50 € / 1804.25 лв.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 2600 Lumens |
| Контраст | 15 000:1 |
| Разд. способност | 1920×1080, Full HD |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 34 dBA (Normal), 28 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio 1.49 – 1.64) |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | USB Type A (2.0/Power Supply1.5A), RS232 in (DB-9pin) |
| Изходи | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI | 2 HDMI (1.4a/HDCP1.4) |
| Лампа, W | LED |
| Лампа живот, h | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.4 x 22.1 x 10.7 |
| Тегло, kg | 2.6 kg |
| Цвят | White |
| Други | Rec. 709 Coverage: 95%; Keystone Adjustment: 2D, (Auto) Vertical ± 30 degrees; Horizontal ± 30 degrees; Picture Modes: 3D, Bright, Presentation, Spreadsheet, sRGB, User 1, User 2, Video; Remote Control RCX016 |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











