Мултимедиен проектор, BenQ TH585p, Home Theater Projector, Low Input Lag Gaming Projector, DLP 1080p (1920×1080), 3500 AL, 10000:1, Zoom 1.1x, 95% Rec.709, 6 segment Color Wheel, Game Mode, 16ms, 3D, VGA, HDMI x2, Audio in/out, VGA out, Sp. 10W x1, Lamp 15000 hours, 2.79 kg
672.00 € / 1314.32 лв.
НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ФИЛМИ, СПОРТНИ СЪСТЕЗАНИЯ И ИГРИ ОТ КОМФОРТА НА ДОМА СИ
BenQ TH585p е страхотен проектор за домашно кино, който ви позволява да гледате филми и да играете игри от комфорта на дома си без да правите компромис с невероятните цветове, които очаквате. Благодарение на този проектор може да превърнете хола си в кино зала за секунди и да се наслаждавате на любимите си филми и сериали, както никога досега. Проекторът разполага с бързо време на реакция от 16 мс, което ви осигурява плавна картина, без досадно накъсване. По този начин може да гледате любимите си спортни състезания и да играете любимите си игри, без да се притеснявате, че ще изпуснете важно действие на екрана. Специалният режим за игри наглася изображенията като увеличава наситеността на тъмните сцени и подобрява видимостта на екрана. BenQ TH585p разполага с 1080p (1920×1080) резолюция, която ви осигурява кристално ясни и ярки изображения с отчетливи детайли и цветове. Вече може да поканите всички ваши приятели и да се насладите на филми, спортни състезания и игри от комфорта на дома си. Проекторът разполага с висока яркост от 3500 лумена, ярък 95% Rec.709 цвят и вграден 10W високоговорител. Те ви гарантират потапяне във всяко действие на екрана и ви помагат да се насладите на любимите си забавления по изцяло нов начин. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 500 ANSI Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 60” ~ 200” / 30” ~ 300” |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 35 dBA (Normal), 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio 1.50 – 1.65) |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | USB Type A-1 (2.0/Power Supply1.5A), RS232 in (DB-9pin), Audio in (3.5mm Mini Jack) |
| Изходи | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI | 2 HDMI (1.4a/HDCP1.4/MHL) |
| Лампа, W | 245W |
| Лампа живот, h | Normal 4,000 hours / Eco 10,000 hours / SmartEco 8,000 hours / LampSave 15,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.5 x 11.0 |
| Тегло, kg | 2.79 kg |
| Цвят | White |
| Други | Keystone Adjustment: 1D, Vertical ± 40 degrees; Picture Modes: 3D, Bright, Cinema, Game, Living Room, Sports, User 1, User 2 |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











