Мултимедиен проектор, BenQ TH685p 3500lm, (removed I/O ports: PC in, monitor out) 1.3X, TR 1.127, 3500AL HDMI2.0 (4K HDR Compatible), Rec.709 95%, Game mode, Low Input Lag (16.7ms@60Hz, 8ms@120Hz), 5W Trevolo Speaker, Digital Lens Shift
867.60 € / 1696.88 лв.
ПРЕМИНЕТЕ НА ГОЛЯМ ЕКРАН. БЪДЕТЕ ГЕРОЙ
Създаден за ултимативно гейминг изживяване, TH685P предлага нисък входен лаг, за да изживеете вълненията от видеоигрите в реално време. Зашеметяващата 1080p HDR графика и 3500 ANSI лумена яркост осигуряват напрегнат екшън, дори и при дневна светлина, а вдъхновяващия звук ви потапя в епичен геймплей, какъвто не сте виждали досега. Преминете на по-горно ниво с хипер реалистични HDR детайли, на огромно Full HD 1080p прожектирано изображение. Обединете се с TH685P и любимата си конзола за видеоигри, за да поведете отбора си към победа, на обширните бойни полета и големите игрища. Режим „Game“ на TH685P фино настройва всички изображения, подобрявайки тъмните и сенчести сцени, в резултат на което имате по-добра видимост и по-ясна картина, помагайки ви да вдигате нива по-бързо, като забелязвате по-рано враговете си и намирате всяко скрито съкровище в игрите. Вграденият 5w говорител, на TH685P, подчертава всеки звук във FPS игрите, с фино настроен звуков режим „Game“. Използвайки физическа акустика и психоакустика, TH685P предлага прецизен и изискан звук. Не играйте игри само в стаята си, насладете им се дори когато пътувате! TH685P се настройва за секунди, за да превърне всяко пространство във ваша лична арена за електронни спортове.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 500 ANSI Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 30“ ~ 300“ (76.2 ~ 762 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 5W Chamber Speaker |
| Шум при работа, dB | 35 dBA (Normal), 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.3x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.127 – 1.46) |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | USB Type A (1.5A power), Audio in (3.5mm Mini Jack), RS232 (DB-9pin), IR Receiver x2 |
| Изходи | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI | 2 HDMI (HDCP2.2) |
| Лампа, W | 245W |
| Лампа живот, h | Normal 4,000 hours / Eco 10,000 hours / SmartEco 8,000 hours / LampSave 15,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.5 x 11.0 |
| Тегло, kg | 2.8 kg |
| Цвят | White |
| Други | Keystone Adjustment: Auto 1D, Vertical ±40 degrees |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











