Мултимедиен проектор, Epson CO-FH01, Full HD 1080p (1920 x 1080, 16:9), 3000 ANSI lumens, 16 000:1, WLAN (optional), USB 2.0, HDMI, Lamp warr: 6000h, Warr: 24 months, White
733.06 € / 1433.74 лв.
ВИСОКОКАЧЕСТВЕНА И ЯРКА КАРТИНА
Лесно успявате да създадете усещане за голям екран у дома, когато разполагате с този Full HD проектор. Освен за дома е идеален и за офиса или класната стая. Дисплеят може да достигне до впечатляващите 391 инча. Лесен е за настройка и предлага яркост от 3 000 лумена за ясна и ярка картина. Почувствайте се потопени в атмосферата на любимите си филми и игри с този Full HD 1080p проектор, който може да постигне внушителен екран от 391 инча. Смятаме, че домашният проектор не бива да е по-сложен за използване от телевизор. Ето защо този проектор е безпроблемен и бърз за настройка с функции като трапецовидна корекция за бързо позициониране на картината. Достъпът до Вашето забавление е лесен благодарение на HDMI входа за свързване на конзоли за игра и други устройства. Най-хубавото е, че тези проектори са изключително лесни за използване и Ви позволяват да гледате, играете и правите всичко, което обичате, само че на по-голям и по-хубав екран. Дори в ярки помещения този мощен, но достъпен Full HD 1080p проектор предоставя изключително ярка картина с наситени цветове и ясни детайли. Всичко става благодарение на технологията 3LCD, при която бяла и цветна светлина се излъчват с еднакво висок интензитет от 3 000 лумена.
| Технология | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter; LCD Panel: 0.59″ with MLA (D10) |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 000 ANSI Lumens |
| Разд. способност | Full HD 1080p, 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 26″ ~ 391″ |
| Поддържане на формати | 16:9 |
| Звук | 5W |
| Шум при работа, dB | 38 dB (Normal), 29 dB (Eco) |
| Коефициент на увеличение | Digital, Factor: 1 – 1.35 |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.19 – 1.61:1) |
| Опция за безжично прожектиране | Wireless LAN IEEE 802.11b/g/n (optional) |
| Входове | USB 2.0, USB 2.0 Type B |
| HDMI | HDMI |
| Лампа, W | UHE, 188W |
| Лампа живот, h | 6,000 Hours (Standard) / 12,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.5 x 21.1 x 8.7 |
| Тегло, kg | 2.4 kg |
| Цвят | White |
| Други | Kensington lock, Padlock, Security cable hole; Keystone Correction: Auto vertical: ± 30°, Manual horizontal: ± 30°; A/V mute, MHL audio/video interface, Quick Corner |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











