Мултимедиен проектор, Epson EB-L790U
4953.26 € / 9687.73 лв.
ВКЛЮЧЕТЕ, ЩРАКНЕТЕ И РАБОТЕТЕ В ЕКИП
Компактен проектор, воден от устойчивост, който осигурява достъпна гъвкавост при инсталацията и употребата EB-L790U предлага разделителна способност WUXGA с яркост 7 300 лумена, HDR и усъвършенствани функции за монтиране. Гарантира до 30 000 часа прожектиране без поддръжка в екорежим. Отличава се със своя дисплей с централен център за отместване на обектива, 1,6-кратно увеличение и 10W високоговорители и е идеален за професионални приложения, като предлага гъвкави опции за управление чрез HDBaseT, LAN и безжичен.
| Технология | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter |
|---|---|
| Яркост, lumens | 7000 / 5100 lumens (normal/eco) |
| Контраст | 5000000 |
| Разд. способност | Full HD 1920×1200 (WUXGA) |
| Размер на екрана, inch | 50″ ~ 500″ |
| Поддържане на формати | 16:10 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 25 dB (Normal), 34 dB (Eco) |
| Коефициент на увеличение | Manual, Factor: 1 – 1.6 |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.35 – 2.20:1) |
| Опция за безжично прожектиране | Wi-Fi, LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, built-in wireless LAN unit |
| Входове | USB Type A x 2, USB Type B, Screen Mirroring (Miracast), HDMI in x 2, Stereo mini in x 2, HDBaseT, VGA in x2, VGA out |
| Изходи | HDMI out, Stereo mini jack audio out |
| HDMI | HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3) |
| Лампа, W | Laser |
| Лампа живот, h | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 44.0 x 34.0 x 13.8 |
| Тегло, kg | 8.2 kg |
| Цвят | White |
| Други | Security (Kensington lock), Arc Correction, Automatic keystone correction, Horizontal and vertical keystone correction; Video Color Modes: Cinema, Dynamic, Presentation, sRGB, DICOM SIM, Multi Projection |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











