Мултимедиен проектор, Epson EB-W55, Projectors, Home entertainment, USB 2.0-A, Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n
740.99 € / 1449.25 лв.
СТИЛЕН МИНИ ЛАЗЕРЕН ПРОЕКТОР
Гледайте завладяващи развлекателни и динамични бизнес презентации с този достъпен лампов проектор WXGA. Този проектор е компактен и лек и се настройва лесно, за да предоставя високотехнологични функции и впечатляващ голям дисплей до 320 инча. Благодарение на технологията 3LCD от Epson с 4 000 лумена интензитет на цветна светлина (CLO), ще се наслаждавате на живи и подробни реалистични изображения, дори в помещения с ярка околна светлина. Голям видим дисплей: Наслаждавайте се на впечатляващ дисплей с размер до 320 инча, идеален за завладяващо домашно забавление или динамични бизнес презентации с функция за разделяне на екрана. По-ярка и наситена прожекция: Технологията 3LCD от Epson осигурява еднакво ярка бяла светлина и интензитет на цветна светлина (CLO) 4 000 лумена, така че да можете да се наслаждавате на жива и реалистична картина. Дълготрайно решение: С дълготрайния източник на светлина на този модел можете да се наслаждавате на голям екран до 18 години. Вградени високоговорители: Вграденият 2W моно високоговорител осигурява мощен и ясен звук дори в по-големи помещения, така че не е необходимо да набавяте допълнителни високоговорители. Подобрено свързване: Благодарение на 2 HDMI порта и WiFi лесно се свързва с множество устройства и осигурява по-високи скорости на комуникация. Забавно лесна настройка: Наслаждавайте се на лесна настройка с функцията за автоматично включване, която открива сигнали от свързани устройства и стартира автоматично, осигурявайки лесно за използване изживяване.
| Технология | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter |
|---|---|
| Яркост, lumens | Color brightness: 4 000 Lumen- 2 600 Lumen (economy) In accordance with IDMS15.4; White Light Output: 4 000 Lumens – 2 600 Lumens (economy) In accordance with ISO 21118:2020 |
| Контраст | 16 000 : 1 |
| Разд. способност | Full HD 1080p, 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 33″ ~ 320″ |
| Поддържане на формати | 16:10 |
| Звук | 2W |
| Шум при работа, dB | 37 dB (Normal), 28 dB (Eco) |
| Коефициент на увеличение | Manual, Factor:1 – 1,2 |
| Късофокусен | – |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | USB 2.0 Type B (Service Only), HDMI in (2x) |
| Изходи | Stereo mini jack audio out |
| HDMI | 2 HDMI ports |
| Лампа, W | 210W |
| Лампа живот, h | 6000 / 12000 hours (Normal/Eco) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.2 x 23.7 x 9.2 |
| Тегло, kg | 2.6 kg |
| Цвят | White |
| Други | Auto source search, Built-in speaker, Horizontal and vertical keystone correction, Long lamp life, Quick Corner, Split-Screen-Function |
| Гаранция | 60 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








