Мултимедиен проектор, Epson EF-21W
1014.18 € / 1983.56 лв.
СТИЛЕН МИНИ ЛАЗЕРЕН ПРОЕКТОР
Част от гамата EpiqVision Mini Laser, елегантният и усъвършенстван стил на този проектор може лесно да отвлече вниманието Ви от неговия впечатляващ набор от функции. С интелигентни решения, 2x 5W високоговорители с връзка чрез Bluetooth и лесна настройка, това е идеалното решение за незабавно забавление у дома или в движение. Изображенията изглеждат по-ярки и наситени благодарение на технологията 3CLD на Epson. Минилазерен телевизионен проектор: Уголемете любимите си филми, игри и спортни събития у дома до размер на екрана 150 инча. Интелигентно домашно забавление: Гледайте повече от 400 000 филма и епизода – всичко на едно място. Google TV събира любимото Ви съдържание от всички приложения и абонаменти и ги организира специално и точно за Вас. Дълготрайно решение: Благодарение на издръжливия лазерен светлинен източник на този модел можете да се забавлявате в продължение на до 10 години. Картина с превъзходно качество: Изображенията изглеждат по-ярки и ярки с технологията 3LCD от Epson, до три пъти по-ярки цветове от сравнимите едночипови DLP проектори. Включете, свържете се и пуснете. Достъп до незабавно забавление у дома или в движение.
| Технология | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter |
|---|---|
| Яркост, lumens | 1000 / 500 lumens (Normal / Eco) |
| Разд. способност | Full HD 1080p, 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | 30″ ~ 150″ |
| Поддържане на формати | 16:9 |
| Звук | 2 x 5W |
| Шум при работа, dB | 23 dB (Normal), 19 dB (Eco) |
| Късофокусен | – |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | USB 2.0 type A, USB 2.0 Mini-B, Jack plug out, HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3) |
| Изходи | Stereo mini jack audio out |
| HDMI | HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3) |
| Лампа, W | 108 W |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 19.7 x 19.1 x 11.3 |
| Тегло, kg | 2.3 kg |
| Цвят | White |
| Други | Google TV, Automatic keystone correction, Built-in speaker, Chromecast, Google search, Horizontal and vertical keystone correction, Instant on/off, Quick Corner; 2D Colour Modes: Dynamic, Natural, Cinema, Vivid |
| Гаранция | 60 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











