Мултимедиен проектор, Epson EF-62B
1092.89 € / 2137.51 лв.
СТИЛЕН МИНИ ЛАЗЕРЕН ПРОЕКТОР
Насладете се на наистина завладяващи моменти с преносимите smart проектори Epson Lifestudio. Елегантни, компактни и заредени с функции, те са проектирани с усъвършенствана, най-съвременна технология за изображения и аудио, вградени функции за smart TV и лесна настройка за безпроблемно завладяващо забавление на закрито и навън. Sound by Bose, Bluetooth и Dolby Audio Авангардната технология със Sound by Bose осигурява превъзходно качество на звука, с интегриран Bluetooth и Dolby Audio за едно наистина завладяващо изживяване. 4K Pro UHD, 700 лумена, до 3 пъти поярки изображения* Зашеметяващите визуализации, задвижвани от технологията 3LCD x RGBLED от Epson, осигуряват по-жизнени и живи изображения. Google TV и Google Assistant: Лесен достъп до над 400 000 филма и предавания от любимите ви приложения и абонаменти, като Netflix и други– всичко това на едно място. Интелигентна незабавна настройка Компактен дизайн за безпроблемна употреба на закрито и на открито, с лесна настройка за лесна преносимост. Потапящо забавление с голям екран Размер на екрана до 150 инча осигурява завладяващо забавление у дома или в движение. Поддържа режим за игри за подобрен геймплей.
| Технология | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter, Triple Core Engine |
|---|---|
| Яркост, lumens | 700 lumens |
| Контраст | 5 000 000 : 1 |
| Разд. способност | 4K PRO-UHD (3840×2160) |
| Размер на екрана, inch | 30″ ~ 150″ |
| Поддържане на формати | 16:9 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 24 dB (Normal), 20 dB (Eco) |
| Късофокусен | – |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | USB 2.0 type A, USB 2.0 Mini-B, Jack plug out, HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3) |
| Изходи | Stereo mini jack audio out |
| HDMI | HDMI (ARC/eARC) |
| Лампа, W | 83 W |
| Лампа живот, h | 20 000 Hours Durability High |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 19.9 x 19.0 x 7.5 |
| Тегло, kg | 1.6 kg |
| Цвят | Metallic Black |
| Други | Auto Focus Streaming Apps Google Assistant |
| Гаранция | 60 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









