Настолен компютър, Acer Nitro N50-656, Intel Core i7-14700F (up to 5.40 GHz, 33MB), 32GB DDR5 5600MHz (2*16GB), 1TB SSD 1*M.2 free, GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, No DVD, 3* USB 3.2, Type-C, 4*USB.2.0, Mic.&Audio jacks, RG-45, GLAN, Wi-Fi AX&BT 5.0, 500W, No OS
1479.60 € / 2893.85 лв.
| Серия | Nitro |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-14700F 1.50 GHz, 33 MB cache |
| Памет, GB | 32GB 5600MHz (2x16GB) |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 PCIe |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | External NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | DTS:X Ultra |
| Мрежа | Gigabit-LAN, Wi-Fi 6E, Intel Wi-Fi 6E (802.11 ax), Bluetooth 5.3 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 2 M.2 (SSD), 1 M.2 (WLAN) |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1 Type A, 4 USB 2.0 Type A, 1 USB 3.2 Gen 2×2 Type C, 1 USB 3.2 Gen 2 Type A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | 3 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3 Audio ports back, 2 Audio ports front |
| Разширителен порт | 1 PCIe x16, 1 PCIe x1 |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | – |
| Windows OS | – |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.5 x 38.6 x 39.2 cm |
| Цвят | Black |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








