Настолен компютър, Dell Pro Tower QCT1255, AMD Ryzen 7 PRO 8700G (16 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.1GHz), 16 GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, 512GB SSD, Integrated Graphics, 8x DVD+/-RW, Bulgarian Keyboard&Mouse, 180W, Win 11 Pro, 3Y PS
1419.00 € / 2775.32 лв.
НАСТОЛЕН КОМПЮТЪР С ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ И БЕЗКОМПРОМИСНА МОЩНОСТ
Dell Pro Tower QCT1255 е компактен и надежден настолен компютър, проектиран да осигурява висока производителност и дългосрочна стабилност в натоварена работна среда. Моделът впечатлява с компактен и функционален корпус, който съчетава елегантен дизайн с практичност, като същевременно осигурява лесен достъп до компонентите и възможности за надграждане. Преработен с подобрена термична конструкция, Dell Pro Tower QCT1255 оптимизира въздушния поток и гарантира по-тиха работа дори при високо натоварване. Захранван от енергийно ефективни и мощни AMD Ryzen процесори, той осигурява надеждна изчислителна мощ и необходимата гъвкавост за широк спектър от задачи. Проектиран с мисъл за надеждност, сигурност и дългосрочна експлоатация, Dell Pro Tower QCT1255 се утвърждава като практично решение за динамична и разнообразна работна среда с променящи се изисквания.
| Серия | Dell Pro |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 Pro 8700G 4.20 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет | AMD PRO 665 |
| Памет, GB | 16GB 4800MT/s (2x8GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 UDIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | 8x DVD+/-RW/RAM 9.5mm Slimline |
| Звук | High Definition Audio Realtek ALC3204 |
| Мрежа | Realtek RTL8111EPP 10/100/1000 Mbps |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 2 USB 2.0, 2 USB 2.0 with SmartPower On, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | One global headset port |
| Разширителен порт | One full-height PCIe x16 slot, Two full-height PCIe x1 slots |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard – KB216 – Bulgarian (QWERTY) – Black, Dell Wired Mouse – MS116 – Black |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.4 x 29.3 x 32.4 cm |
| Цвят | Black |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









