Настолен компютър, Dell Tower ECT1250, Intel Core Ultra 7-265 (20 Cores, 30MB Total Cache, 2.4GHz), 16GB, 1x16GB, DDR5, 5600MT/s, 1TB M.2 PCIe NVMe SSD, Intel UHD Graphics, Wi-Fi 6, Bulgarian Keyboard&Mouse, 180W, Win 11Pro, 3Y PS
1569.00 € / 3068.70 лв.
МОЩНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ В КОМПАКТЕН ДИЗАЙН
Повишете продуктивността с високопроизводителен настолен компютър в стилен и компактен дизайн. Dell Tower ECT1250 е проектиран да подобрява ефективността и да ви спестява време – като същевременно поддържа системата тиха и хладна. Dell Tower осигурява до 24% по-висока CPU производителност и до 66% по-добра графична мощност в сравнение с предишното поколение Inspiron Desktop. Този модел осигурява безпроблемна свързаност и дизайн, който максимизира пространството на работния ви плот, като разполага с общо 8 USB порта, включително 4 удобно разположени на предния панел. Може да свържете до четири FHD дисплея чрез DisplayPort 1.4 с Daisy Chaining или да свържете два 4K дисплея чрез HDMI 2.1 и DisplayPort 1.4. Опционалният четец за SD карти позволява бърз и лесен трансфер на RAW изображения директно от фотоапарата. С Wi-Fi 6 се наслаждавате на стабилна и надеждна връзка без забавяния, буфериране или претоварване, дори при видеоконференции, стрийминг или интензивна работа онлайн. Впечатляващите възможности за разширение позволяват на компютъра ви да се развива заедно с вашите нужди, а лесният ъпгрейд с безинструментен достъп и свалящ се страничен панел прави надграждането на компонентите бързо и удобно. Този модел предлага допълнителни възможности за разширение с три PCIe слота за звукови или мрежови карти, осигурява високо ниво на защита на данните чрез вграден TPM хардуерен модул и позволява физическа защита чрез Kensington слот или пръстен за катинар. С Dell Tower ECT1250 получавате мощност, гъвкавост и надеждност в компактен дизайн, който поддържа вашата продуктивност и расте заедно с вас.
| Серия | Dell ECT1250 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7-265 1.80 GHz, 30 MB cache |
| Чипсет | Intel Q870 |
| Памет, GB | 16GB 5600MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 UDIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 PCIe NVMe |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High Definition Audio, Realtek ALC3204 controller |
| Мрежа | Realtek RTL8111KD 10/100/1000 Mbps, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 2 USB 2.0, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3 USB 3.2 Gen 1, 2 USB 2.0 with SmartPower on |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | One global headset jack |
| Разширителен порт | One full-height PCIe x16 slot, Two full-height PCIe x1 slots |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard – KB216 – Bulgarian (QWERTY) – Black, Dell Optical Mouse – MS116 (Black) |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.4 x 29.3 x 32.4 cm |
| Цвят | Black |
| Други | One security-cable slot (Kensington lock) |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









