Настолен компютър, HP ProDesk 4 SFF G1i AI, Ultra 7 265(up to 5.3Ghz/30MB/20C), 16GB 5600Mhz 1DIMM, 512GB PCIe SSD, HP 125 Keyboard & HP 125 Mouse, WiFi 6 + BT 5.4, Win 11 Pro, 3Y NBD On Site
1449.65 € / 2835.27 лв.
| Серия | ProDesk 4 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7-265 1.80 GHz, 30 MB cache |
| Чипсет | Intel Q870 |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 PCIe |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3252 |
| Мрежа | 10/100/1000Base-T, Realtek Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.4 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 USB 2.0, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 3 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | Combo headphone/mic port |
| Разширителен порт | – |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | HP 125 Keyboard & HP 125 Mouse |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Desktop |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.3 x 30.8 x 10.0 cm |
| Цвят | Black |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.





![Настолен компютър, MiniX NEO Z150 [8GB/256GB/Windows 11 Pro] Fanless](https://e-magazin.bg/wp-content/uploads/000obj1025293-300x300.webp)


![Настолен компютър, MiniX NEO Z350 [16GB/512GB/Windows 11 Pro] Fanless](https://e-magazin.bg/wp-content/uploads/0006307037360-300x300.webp)