Настолен компютър, HP Z2 Tower G1i 700W, Ultra7 265K(up to 5.5Ghz/30MB/20C), 32GB 5600Mhz 2UDIMM, Z Turbo 1TB SSD, No Keyboard & No Mouse, Wi-Fi 7 + BT 5.4, Win 11 Pro, 3Y NBD On Site
2718.72 € / 5317.35 лв.
| Серия | Z2 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7-265K 3.30 GHz, 30 MB cache |
| Чипсет | Intel W880 |
| Памет, GB | 32GB 5600MHz (2x16GB) |
| Памет, слотове | up to 128GB, 4 slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 PCI Express 5.0 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3205 codec, universal audio jack with CTIA and OMTP headset support |
| Мрежа | 10/100/1000Base-T(X), Intel Wi-Fi 7 BE200 (802.11be) , Bluetooth 5.4 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 2 M.2 2280 PCIe 4 x4, 1 M.2 2230 for WLAN, 1 M.2 2280 PCIe 5 x4 |
| USB порт | 3 USB 2.0, 6 USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, 2 USB 3.2 Gen 2×2 Type-C |
| HDMI порт | – |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo, 1 audio line-in/line-out |
| Разширителен порт | 1 PCIe 4 x1 mechanical (x4 electrical); 1 PCIe 4 x4 mechanical (x16 electrical); 1 PCIe 4 x4 |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | No Keyboard & No Mouse |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.5 x 42.6 x 38.8 cm |
| Цвят | Black |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.





![Настолен компютър, MiniX NEO Z150 [8GB/256GB/Windows 11 Pro] Fanless](https://e-magazin.bg/wp-content/uploads/000obj1025293-300x300.webp)


