Настолен компютър, MSI MEG Vision X AI 2NVZ9-207EU, Core Ultra 9 285K(36M Cache, up to 5.70GHz), GeForce RTX 5090 32G VENTUS 3X GDDR7, Z890, Liquid(360mm), 64GB(2x32GB 5600Mhz), 2TB M2, 1200W 80 Plus Gold PSU, 13″ FHD Touch, MSI Project Zero, Win11Home, 42.6 Liter, 18.23kg
6489.85 € / 12693.04 лв.
| Серия | MEG Vision |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285K 3.70 GHz, 36 MB cache |
| Чипсет | Intel Z890 |
| Памет, GB | 64GB 5600MHz (2x32GB) |
| Памет, слотове | up to 128GB, 4 U-DIMM Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000GB |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | External NVIDIA GeForce RTX 5090 VENTUS |
| Видео карта, GB | 32GB |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 3W Realtek ALC1220P 7.1 Channel HD Audio |
| Мрежа | Intel Killer E5000 Intel Killer Wireless BE1750, Bluetooth v5.4 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 3 M.2 SSD (1 NVMe PCIe Gen5 x4, 2 NVMe PCIe Gen4 x4) |
| USB порт | 6 USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A, 1 USB 3.2 Gen 2 (10G) Type C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3W Realtek ALC1220P 7.1 Channel HD Audio |
| Разширителен порт | – |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | – |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.9 x 50.2 x 42.3 cm |
| Цвят | Black |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








![Настолен компютър, MiniX NEO Z150 [16GB/512GB/Windows 11 Pro] Fanless](https://e-magazin.bg/wp-content/uploads/000obj1025293-300x300.webp)