Настолен компютър – всичко в едно, Dell Pro 24 All-in-One QC24250, Intel Core Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20C, up to 5.3GHz), 23.8″ FHD 1920×1080 100 Hz IPS AG, 1x16GB DDR5 up to 5600 MT/s, 512GB SSD, Intel Graphics, Height Adjustable Stand, FHD HDR Camera, WiFi 6E+BT, Win 11 pro, 3Y PS
1749.00 € / 3420.75 лв.
ПРОДУКТИВНОСТ С МОЩТА НА AI
Dell Pro 24 All-in-One QC24250 е създаден, за да бъде центърът на вашата продуктивност – стилен, мощен и компактен. Този 24-инчов настолен компютър съчетава елегантен дизайн с интелигентни възможности за работа и сътрудничество, идеален за съвременната офис среда. Захранван от Intel Core Ultra процесори с отделен невронен процесор (NPU), Dell Pro 24 All-in-One е проектиран да ускорява AI задачи и да улеснява работния ви ден. Благодарение на FHD HDR прибиращата се камера, цифровите микрофонни масиви и интегрираните високопроизводителни високоговорители всяка среща е ясна и продуктивна. Технологията Digital Overlap HDR осигурява естествени цветове и отлична видимост дори при неблагоприятно осветление, а възможността за прибиране на камерата гарантира дискретност и спокойствие. Adaptive Audio регулира високоговорителите и микрофоните според близостта на потребителя, а Intelligent Audio осигурява автоматично потискане на шума според околната среда. Dell Pro 24 All-in-One предлага удобство и гъвкавост с богата свързаност чрез USB-C, множество USB-A портове и DisplayPort++ за лесно разширяване на работното пространство с допълнителни монитори. Надежден и издръжлив, този модел преминава през строги тестове по военни стандарти, за да осигури стабилна производителност, на която можете да разчитате всеки ден.
| Серия | Dell Pro |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 265 vPro 1.80 GHz, 30 MB cache |
| Чипсет | Intel Q870 |
| Памет, GB | 16GB 5600MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, Two SoDIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Монитор | 23.8″ (60.45 cm) FHD 1920×1080 100 Hz IPS AG |
| Web камера, MP | FHD RGB camera |
| Видео карта, тип | Integrated Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3289; Stereo speakers (2x 3W); Two microphones in the retractable-camera assembly |
| Мрежа | Intel i219-LM 10/100/1000 Mbps; Wi-Fi 6E AX211, 2×2, 802.11ax, Bluetooth wireless card |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, Two M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 2×2 Type-C, 3 USB 3.2 Gen 2, 2 USB 3.2 Gen 1 with SmartPower On, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | One global headset jack |
| Разширителен порт | – |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | SD-card 4.0 slot |
| Аксесоари в комплекта | Dell Pro Keyboard and Mouse – KM5221W – Bulgarian QWERTY) – Black |
| Windows OS | yes |
| Кутия | All-in-One |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54 x 5.8 x 35.4 cm |
| Цвят | Black |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








![Настолен компютър, MiniX NEO Z150 [8GB/256GB/Windows 11 Pro] Fanless](https://e-magazin.bg/wp-content/uploads/000obj1025293-300x300.webp)


