Парогенератор, Tefal SV6116E0 STEAM STATION W/O BOILER
97.01 € / 189.74 лв.
СЪКРАТЕТЕ ВРЕМЕТО ЗА ГЛАДЕНЕ С ДО 30%
Съкратете времето за гладене с до 30%. Парогенераторът Express Essential е идеалното съчетание от ефективност за бързо гладене и изключително удобство. Express Essential работи по-бързо от традиционна парна ютия благодарение на мощното действие на парата. Всичко това се допълва с голям резервоар за вода за избягване на честото пълнене, за да можете да гладите без затруднения.
| Мощност, W | 2200 W |
|---|---|
| Регулираща се пара, g/min | 120 g/min – 270 g/min |
| Налягане на парата, bars | 5.30 bar |
| Концентрирана пара на върха | yes |
| Вертикална пара | yes |
| Пулверизатор | – |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Покритие на плочaта | Ceramic Xpress Glide |
| Дължина на кабела, m | 1.6 m |
| Дължина на парния маркуч, m | 1.6 m |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.4 l |
| Изваждащ се резервоар за вода | yes |
| Автоматично изключване | yes |
| Анти-калциева система | Calc Clear technology |
| Еко режим | yes |
| Заключваща система | yes |
| Отделение за съхранение на парния маркуч | Power cord and water cord |
| Цвят | White & Blue |
| Други | Heat up time- 2 min |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











