Парогенератор, Tefal SV6131E0 Steam Station W/O Boiler
168.49 € / 329.54 лв.
МОЩНА И КОМПАКТНА
Супер мощната и компактна ютия с парен генератор. Подобрете гладенето с безкомпромисната ефективност на парата. Парогенераторът Express Easy осигурява мощно действие на парата за бързи резултати с прост и лесен процес, който улеснява грижите за дрехите. Налягането на помпата от 5,8 бара изглажда гънките на мига. Мощният паров удар от 350 g/минута се сравя дори с най-упоритите гънки, докато за обичайно гладене разполагате с непрекъснатото подаване на пара до 120g/min. Високоефективната ютия с парогенератор е оборудвана с разнообразни усъвършенствани функции, които подобряват гладенето с пара, от системата за заключване, която осигурява лесно пренасяне и съхранение с пълна сигурност, до гладещата повърхност Xpress Glide за гладко плъзгане по всяка тъкан. Тя разполага и с подвижен воден резервоар с обем 1,7 L, който можете да пълните по време на гладене. Парогенератор Express Essential: насладете се на чудесни резултати при гладене с пълна свобода и удобство.
| Мощност, W | 2200 W |
|---|---|
| Регулираща се пара, g/min | 120 g/min – 350 g/min |
| Налягане на парата, bars | 5.8 bar |
| Концентрирана пара на върха | yes |
| Вертикална пара | yes |
| Пулверизатор | – |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Покритие на плочaта | Ceramic Xpress Glide |
| Дължина на кабела, m | 1.6 m |
| Дължина на парния маркуч, m | 1.6 m |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.7 l |
| Изваждащ се резервоар за вода | yes |
| Автоматично изключване | yes |
| Анти-калциева система | Calc Clear technology |
| Еко режим | yes |
| Заключваща система | yes |
| Отделение за съхранение на кабела | – |
| Отделение за съхранение на парния маркуч | Power cord and water cord |
| Цвят | Blue & White |
| Други | Heat up time- 2 min; Xpress Glide |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











