Парогенератор, Tefal SV9201E0, Express Protect, red, 2800W, manual temp settings, 7.5bars, 130g/min, steam boost 530g/min, Durilium Airglide Autoclean soleplate, AD, AO, removable water tank 1,8L, calc collector, lock system, fast heat up 2min
219.55 € / 429.40 лв.
УЛТРАМОЩНА ПАРА ЗА ЧУДЕСНИ РЕЗУЛТАТИ
Осигурете си ултрамощна пара за чудесни резултати с парния генератор Express Protect. Този високоефективен парогенератор разполага със система без настройки за гарантиране на безопасно гладене без риск от изгаряне за всички подходящи за гладене тъкани, а подвижният антиваровиков колектор осигурява лесна поддръжка. Допълнително усъвършенстваната технология на гладещата повърхност Durilium Airglide Autoclean осигурява безупречно плъзгане.
| Мощност, W | 2800 W |
|---|---|
| Регулираща се пара, g/min | 130 g/min – 530 g/min |
| Налягане на парата, bars | 7.5 bar |
| Концентрирана пара на върха | yes |
| Вертикална пара | yes |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Покритие на плочaта | Durilium Airglide Autoclean |
| Дължина на кабела, m | 1.6 m |
| Дължина на парния маркуч, m | 1.7 m |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.8 l |
| Автоматично изключване | yes |
| Анти-калциева система | yes |
| Еко режим | yes |
| Заключваща система | yes |
| Отделение за съхранение на кабела | yes |
| Цвят | White & Red |
| Други | Heat up time- 2 min; Durilium AirGlide Autoclean |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











