Преса, Rowenta SF161LF0 STRAIGHTENER EASYLISS KL
25.52 € / 49.91 лв.
ЛЕСНО И ГЛАДКО ОФОРМЯНЕ!
Лесно и гладко оформяне! Преса за коса с настройка на единична температура от 200°C. Лесна работа с един бутон за изправяне на косата без усилие и бързо изпълнение. Керамично турмалиново покритие за намаляване на статиката, по-малко къдрене и по-гладка коса. Системата с подвижни пластини се адаптира към съответния кичур коса, за да окаже оптимален натиск върху косата. Функция за изправяне и къдрене за универсален стил и всички изисквания. Тесни плочи за лесно, прецизно и ефективно оформяне всеки ден. Бързо нагряване, предпазно заключване и въртящ се на 360° кабел за удобно използване.
| Максимална температура | 200° C |
|---|---|
| Степени на работа | 1 |
| Покритие на плочите | Ceramic tourmaline |
| Размер на плочите, cm | 9 x 2.5 cm (Floating plates) |
| Време за загряване, s | 60 sec |
| Йонизираща функция | – |
| Дисплей | – |
| Система за заключване | yes |
| Автоматично изключване | – |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m (360° cord) |
| Цвят | Black |
| Други | 110-240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











