Преса, Rowenta SF3320F0 Optiliss +
40.84 € / 79.88 лв.
ВАШИЯТ НОВ СТИЛИЗИРАЩ ПОМОЩНИК ЗА ЛЕСНО ОФОРМЯНЕ НА ПРЕКРАСЕН ВЪНШЕН ВИД
Супербързият начин да изправите и накъдрите косата си. Представяме Ви пресата за коса Optiliss + на Rowenta – Вашият нов стилизиращ помощник за лесно оформяне на прекрасен външен вид. Функцията за изправяне и къдрене предлага елегантно изправяне или игриви къдрици, с нов LED дисплей и ергономична дръжка за подобрено изживяване при стилизирането. Керамично-турмалиновото покритие подсилва външния Ви вид със сияен блясък, а 10-те универсални температурни настройки ще се погрижат за всеки вид коса. Благодарение на светкавичното 15-секундно загряване мигновено ще сте готови да излезете навън в най-добрия си вид!
| Максимална температура | 230° C |
|---|---|
| Температурен обхват | 140°C- 230°C |
| Степени на работа | 1 |
| Покритие на плочите | Ceramic tourmaline |
| Размер на плочите, cm | 9 x 2.5 cm (Floating plates) |
| Време за загряване, s | 15 sec |
| Йонизираща функция | yes |
| Дисплей | LED display |
| Система за заключване | yes |
| Автоматично изключване | – |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m (360° cord) |
| Цвят | Black |
| Други | Twist & Curl; 110-240 V; Cold peak; Hanging loop |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










