Преса, Rowenta SF5010F0 Strg Wet & Dry large plates
81.69 € / 159.77 лв.
ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ КАКТО ЗА СУХА ТАКА И ЗА МОКРА КОСА
Преса за коса Rowenta Wet & Dry Pro: До 40% по-бързо изправяне. Новото ви тайно оръжие за разкошни прически, дори когато бързате сутрин! Пресата Rowenta Wet&Dry Pro предлага ненадминато удобство с разнообразно изправяне както за суха, така и за подсушена с кърпа коса, която все още е влажна на допир. Насладете се на лесно оформяне с излизането от душа. Новото покритие Nano Ceramic защитава напълно косата, за да оформяте с пълно спокойствие, докато йонният генератор намалява хвърченето и прави косата гладка и управляема и придава блясък. Широките плочи гарантират чудесно изправяне, дори при по-плътна коса. С 6 настройки за температура от 130°C до 230°C, които се регулират лесно с помощта на интуитивния и удобен LCD екран, тази високоефективна преса осигурява изключителни резултати за всички типове коса.
| Максимална температура | 230° C |
|---|---|
| Температурен обхват | 130°C- 230°C |
| Степени на работа | 1 |
| Покритие на плочите | Nano Ceramic |
| Размер на плочите, cm | 9 x 4.5 cm (Floating plates) |
| Време за загряване, s | 30 sec |
| Йонизираща функция | Yonic generator |
| Дисплей | yes, LCD display |
| Система за заключване | yes |
| Автоматично изключване | yes |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m (360° cord) |
| Цвят | White |
| Други | 110-240 V; For wet and dry hair |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











