Преса, Rowenta SF7120E0 Straightener Thermostyle
61.27 € / 119.83 лв.
ВЕЛИКОЛЕПНО ИЗПРАВЯНЕ И КЪДРЕНЕ, ЗАЩИТЕНА КОСА
Пресата за коса 2 в 1 за перфектно изправяне и къдрици. Преса 2 в 1 Rowenta Thermostyle за еластични къдрици и гладко изправяне. 40% по-еластични къдрици с оптимално разпределение на топлината, кръгла форма и аксесоар за насочване на къдриците. Йонната система и керамичното покритие придават блясък и сияние.
| Максимална температура | 200° C |
|---|---|
| Температурен обхват | 150°C- 230°C |
| Степени на работа | 6 |
| Покритие на плочите | Titanium coating |
| Размер на плочите, cm | 9 x 2.5 cm (Floating plates) |
| Време за загряване, s | 30 sec |
| Йонизираща функция | yes |
| Дисплей | Digital display |
| Система за заключване | yes |
| Автоматично изключване | Automatic switch-off after 60 sec. |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m (360° cord) |
| Цвят | Black |
| Други | 110-240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











