Преса, Rowenta SF8230F0 Straightener Ultimate Experience
168.45 € / 329.46 лв.
ПЕРФЕКТНИ РЕЗУЛТАТИ СЪС СЪВЪРШЕНА ГРИЖА
Нищо не може да се сравни със свежото и опияняващо усещане, когато тъкмо излизате от салона. Сега пресата за коса Rowenta Ultimate Experience ви позволява да постигате същото неописуемо чувство в собствения си дом. Събудете сетивата си и се възползвайте от изключителен уред за оформяне, който ще предизвика революция във вашата грижа за красотата, с безупречно лаково покритие Ultra glide, специално експертно захващане, което ви позволява да постигате професионално оформяне без усилия, и перфектни резултати със съвършена грижа, за впечатляваща красота, която ви кара да изглеждате и да се чувствате невероятно.
| Максимална температура | 200° C |
|---|---|
| Температурен обхват | 120°- 200° C |
| Степени на работа | 5 temperature levels |
| Покритие на плочите | Ceramic |
| Размер на плочите, cm | 9 x 2.5 cm (Floating plates) |
| Време за загряване, s | 25 sec |
| Йонизираща функция | yes |
| Дисплей | yes, Digital display |
| Система за заключване | yes |
| Автоматично изключване | after 45 min. |
| Дължина на кабела, m | 2.7 m (360° cord) |
| Цвят | Black/Brown |
| Други | 220-240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











