Сешоар, Rowenta CF8C20E0 Air Motion
163.39 € / 319.56 лв.
РАЗКОШНА ВИЗИЯ ВСЕКИ ДЕН
Сешоар Rowenta Ultimate Experience Air Motion: Сешоарът, който предлага безпроблемно сушене и стилизиране благодарение на ефекта на Коанда. Открийте нов начин за сушене и стилизиране за разкошна визия всеки ден: сешоарът Ultimate Experience Air Motion от ROWENTA. Air Motion е супер лек и предлага удобна употреба — 2 пъти по-лек с извит, ергономичен дизайн, предпочитан от 100% от анкетираните жени. Комфортът се допълва от ефективност, с мощна скорост на въздуха до 170 км/ч и гребен с функция за изглаждане благодарение на ефекта Коанда, който оставя косата гладка и блестяща, с по-малко накъдряне.
| Мощност, W | 1300 W |
|---|---|
| Степени на температура | 3 |
| Скорости | 3 |
| Йонизираща функция | yes |
| Функция студен въздух | yes |
| Концентратор на въздух | yes, 5 mm |
| Дифузер за обем | – |
| Дължина на кабела, m | 1.80 m |
| Цвят | Black |
| Други | Incl: comb, concentrator, carrying/storage case |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











