Сешоар, Rowenta CV5820F0, Studio Dry, DC, Effiwatts technology 2100W equivalent 2300W, High drying rate of 5,5g/min, High air speed up to 80km/h, Ionic generator, Thermo Control, 6 settings, concentrator 14mm, cool air shot, removable grid
30.63 € / 59.91 лв.
УЛТРА БЪРЗО ИЗСУШАВАНЕ С ИСКРЯЩ БЛЯСЪК
Сешоарът Rowenta Studio Dry Glow предлага перфектната комбинация от ефективност за бързо сушене и поразителен стил. Йоннизиращата функция понижава статичното електричество за гладка, управляема и блестяща коса. Високоефективното изсушаване става без усилия с енергоспестяващата технология Effiwatts и пълна гама интелигентни функции и дизайн.
| Мощност, W | 2100 W |
|---|---|
| Степени на температура | 3 |
| Скорости | 2 |
| Йонизираща функция | yes |
| Функция студен въздух | yes |
| Концентратор на въздух | yes, (14mm) |
| Дифузер за обем | – |
| Дължина на кабела, m | 1.80 m |
| Цвят | Black |
| Други | High drying rate of 5,5g/min; High air speed up to 80km/h; Thermo Control |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









