Сешоар, Rowenta CV7461F0, Pro Respect Premium Care, DC motor, 2400W, active diffuser, ionic, cashemere keratin coating, 3temp / 2 speeds, cool air
71.48 € / 139.80 лв.
ИДЕАЛНО ИЗСУШАВАНЕ, ЗАЩИТЕНА КОСА
Гладка, блестяща, обемна и лесна за стилизиране…Premium Care Pro осигурява идеални резултати на всички фронтове. Този високо ефективен сешоар е оборудван с 2400W мощност за бързо и ефективно изсушаване. Функцията Respect позволява контролиране на температурата и скоростта, за да защитава косата ви, запазвайки естествената влага и поддържайки гладкостта на повърхността. Съчетанието от йонен генератор и ексклузивно покритие Cashmere Keratin с арганово масло прави косата гладка и управляема, с искрящ блясък. Активният дифузер оформя къдрици и придава обем в корените, със струя хладен въздух за финален щрих за фиксиране на прическата, осигуряващо дълготрайни резултати. Активният дифузер оформя къдрици и придава обем в корените, със струя хладен въздух за финален щрих за фиксиране на прическата, осигуряващо дълготрайни резултати.
| Мощност, W | 2400 W |
|---|---|
| Степени на температура | 3 |
| Скорости | 2 |
| Йонизираща функция | yes |
| Функция студен въздух | yes |
| Концентратор на въздух | yes, (9mm) |
| Дифузер за обем | Active diffuser |
| Дължина на кабела, m | 1.80 m |
| Цвят | White & Pink metallic |
| Други | Cashemere keratin coating |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








