Сешоар, Rowenta CV9920F3 Hair Dryer T-Shape
234.87 € / 459.37 лв.
ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ В ИЗКУСТВОТО НА ПРИЧЕСКАТА
Отлично представяне в изкуството на прическата. Сешоар Rowenta Ultimate Experience Maestria осигурява всичко необходимо, за да постигнете повече при оформянето, с усъвършенствана технология и функции за разкошна и перфектно оформена коса. Този висококачествен сешоар съчетава мотор Nano Brushless Motor за висок въздушен поток с много тесния концентратор от 5 mm, за да създаде фокусиран въздушен поток, който позволява оформяне без усилия. Изключително леката конструкция обещава ненадминат комфорт и лекота, с усъвършенствана технология Air-To-Care за изключителен блясък. Ключът за овладяване на изкуството на прическите: съчетанието от мотор с висок въздушен поток Nano Brushless Motor и много тесен концентратор от 5 мм за безкрайни възможности за оформяне на ваше разположение.
| Мощност, W | 2000 W |
|---|---|
| Степени на температура | 3 |
| Скорости | 3 |
| Йонизираща функция | yes, Air-To-Care ionization technology |
| Функция студен въздух | yes |
| Концентратор на въздух | yes, 5 mm + 9 mm |
| Дифузер за обем | yes |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
| Цвят | Black |
| Други | 9 temperature and speed combinations, Blowing cold air, Practical travel bag included |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











