Телевизор, Sharp 32HA1205E, 32″ LED HD 1366×768 HD Frameless, 100 000:1, DVB-T/T2/C/S/S2, Active Motion 100, Speaker 2x8W, Dolby Digital, CI+, 3xHDMI (ARC/CEC), 2xUSB, LAN, Video/Audio input (3 x RCA), Hotel Mode, E, 2 pole Stand
142.45 € / 278.61 лв.
| Размер на екрана, inch | 32″ (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1366×768 |
| Smart функция | – |
| Динамичен контраст | 1 000 000:1 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Аудио | 2 x 8W, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | – |
| Bluetooth | – |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, Antenna In, Satellite In, Video/audio input (3 x RCA), Coaxial digital audio output |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.9 x 17.9 x 42.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











