Телевизор, Thomson 32″HD Easy TV; 1366 x 768 (HD), DLED, 60 Hz, DVB-T/T2/C/S/S2,HDMI 3 (1.4), USB 2 (2.0), S/PDIF 1x coaxial, AV IN, Hotel mode, Side Feet, Black
139.00 € / 271.86 лв.
ЕЛЕГАНТЕН БЕЗРАМКОВ ДИЗАЙН И ИНТЕЛИГЕНТНО УПРАВЛЕНИЕ
Развлечението е по-лесно от всякога. Вашият Thomson HD 32” телевизор ви осигурява солидно телевизионно изживяване без излишна сложност. Независимо дали използвате кабелна връзка (DVB-C), сателитна връзка (DVB-S2) или цифрова ефирна телевизия (DVB-T2), вашият Thomson телевизор е готов за всякакъв тип прием. Благодарение на вградения троен тунер и CI+ слота за кодирани програми няма нужда от допълнителен хардуер. Ергономичното дистанционно управление улеснява навигацията в удобния за потребителя интерфейс. Отворете електронния програмен справочник (EPG), за да получите информация за текущите предавания и да видите какво следва. Бутонът FAVORITE ви дава бърз достъп до любимите ви телевизионни канали. Просто създайте свои персонални списъци по жанр, член на семейството или други предпочитания. А когато светлините са приглушени за вечерния филм, подсветката на бутоните на дистанционното ще ви помогне да държите всичко под контрол. Свържете вашия DVD или Blu-ray плейър чрез един от трите HDMI порта или превърнете телевизора си в мултимедиен център с помощта на двата USB конектора. Можете лесно да слушате чрез слушалки благодарение на изхода за слушалки, разположен на задната страна на телевизора. С елегантния, безрамков дизайн можете напълно да се потопите в действието на екрана, докато технологията Dolby Audio осигурява динамично звуково изживяване. HD телевизорът е проектиран и за хотели. С интегрирания хотелски режим можете да определяте диапазона на звука, да заключвате настройките и да конфигурирате телевизора според вашите нужди.
| Размер на екрана, inch | 32″ (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | Direct LED |
| Резолюция | 1366×768 |
| Smart функция | – |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Аудио | 16W, Dolby Audio, Dolby Digital, AV Stereo, Equalizer/Balance |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | – |
| Bluetooth | – |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, CI+, AV IN, SPDIF coaxial, HEVC/H.265 |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.9 x 15.1 x 45.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











